حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان modernbaar


عنوان 6 اقدام مهم که زمان حمل اثاثیه منزل در اصفهان باید انجام شود!
نویسنده علیرضا براتی
دپارتمان عالی و عالی
مدت زمان مطالعه حدود 14 دقیقه
تعداد کلمات 1442 کلمه

 

فهرست مطالب:

6  اقدام مهم که زمان حمل اثاثیه منزل در اصفهان باید انجام شود!

مرحله اول حمل اثاثیه در اصفهان در اسباب کشی منزل در اصفهان!

“ما تمام ویژگی های اصلی حمل اثاثیه منزل اصفهان تمبر اتاق به اتاق”

اتاق نشیمن، نماد watfordpinterest مدرن بار بهترین اسباب کش؟

آشپزخانه | یکی از بخش های مهم زمان حمل اثاثیه منزل در اصفهان

3 مورد اول حمل اثاثیه منزل دراصفهان باید رعایت کنید!

اتاق خواب ریکو باید در حمل اثاثیه در اصفهان مراعات شود؟

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2 حمل اثاثیه در اصفهان

 

6  اقدام مهم که زمان حمل اثاثیه منزل در اصفهان باید انجام شود!

این خانه پنج اتاق خوابه مستقل متعلق به اواخر قرن گذشته در واترفورد محل زندگی اما روسی مدیر طراحی جزیره ریور، همسرش نیک، طراح ارشد کارن میلن و فرزندانشان آلبرتا، ریکو و مینی است. تاریک، التقاطی، مینیمالیستی با کمی زیبایی – اینگونه است که اما روسی استایل خود را در حساب اینستاگرام خود @حمل اثاثیه منزل در اصفهان توصیف می کند. خانه او گواه است. او توضیح می دهد: “من عاشق “ماشاپ” هستم که در آن برخی از عناصر سنتی و برخی مدرن با هم مخلوط شده اند، در واقع همه چیز!” “سبک ما قطعاً عجیب و غریب و عجیب است. ما در طول مسیر چیزهایی را از فروشگاه های قدیمی، بازارها و مغازه های خیابانی می گیریم.

خانواده فقط چهار سال پیش به اینجا نقل مکان کردند. آنها در Battersea در جنوب لندن زندگی می کردند و وقتی ملک را به صورت آنلاین یافتند به دنبال فضای بیشتری بودند. اما می‌گوید: «قبلاً به واتفورد نرفته بودیم، اما خانه را دیدیم و عاشق آن شدیم. تبدیل به «لاتاری Rightmove» شد، اما فروش انجام شد و ما به گذشته نگاه نکردیم. بیشتر از HOUSE BEAUTIF.

مرحله اول حمل اثاثیه در اصفهان در اسباب کشی منزل در اصفهان!

“ما عاشق این هستیم که در یک محیط شهری حس وحشی دارد. تا مغازه ها و ایستگاه قابل پیاده روی است، اما با باغ های زیبا احاطه شده است که به آن حس وطنی می دهد. ما واقعا عاشق این منطقه شده ایم – و تاریخچه اما گفته می شود زمانی که خط قطار لندن/واتفورد افتتاح شد، برای یک وکیل لندنی حمل اثاثیه منزل در اصفهان و خانواده اش ساخته شده است. سپس در بین جنگ‌ها خانه فروخته شد و به دو نیم شد.» اما و نیک اکنون صاحب نیمه جلویی هستند که دارای دو راه پله، پنج اتاق خواب و پنج حمام است.

این زوج از طرفداران پر و پا قرص سبک کلاسیک هستند و سعی کردند حمل اثاثیه در اصفهان تا حد امکان ویژگی های اصلی خود را حفظ کنند. وان رول تاپ یکی است، کف کاشی در سالن یکی دیگر است. اما فکر می‌کند که آشپزخانه خانه اصلی بود – نزدیک راه پله پشتی است و دست نخورده باقی مانده است. وقتی آنها وارد می شوند، واقعاً کار زیادی برای انجام دادن وجود ندارد، زیرا اغلب فضاها به طور کلی در وضعیت خوبی هستند. با این حال، با گذشت زمان، هر اتاق مطابق با سلیقه خود تزئین شد.

به عنوان طراح، اِما و نیک هر دو بر نبض آخرین روندهای مد هستند که اغلب به طراحی داخلی راه پیدا می کنند. اگرچه این امر بر دکور خانه آنها تأثیر گذاشت، اما آنها همچنان سلیقه خود را حفظ کردند. اما می گوید: «من اهل ترند رنگ نیستم. او رنگ های صورتی و زرد را دوست دارد و همیشه از آنها برای گره زدن اتاق ها به هم استفاده می کند. نیک تزیینات را آرامش بخش می داند، بنابراین خوشحال است که در اوقات فراغت خود رنگ و طرحی به دیوارها اضافه می کند.

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه در اصفهان

حمل اثاثیه در اصفهان modernbaar

“ما تمام ویژگی های اصلی حمل اثاثیه منزل اصفهان تمبر اتاق به اتاق”

اما همیشه به دنبال قطعات اصلی برای تزئین خانه خود است. فروشگاه‌های Graham & Green و حمل اثاثیه منزل در اصفهان همچنین فروشگاه‌های خیابانی مانند Homesense و بازارهای عتیقه مکان‌های مورد علاقه برای خرید هستند.

اما در پایان می‌گوید: “این یک خانه خانوادگی همه جانبه عالی است. بدون خسته‌کننده بودن به خوبی به هم متصل شده است. ما تمام ویژگی‌های اصلی را حفظ کرده‌ایم و در همان حال اتاق به اتاق مهر خود را اضافه می‌کنیم.” من عاشق عجیب بودن و داستان جالب پشت خانه هستم… چهار سال پس از نقل مکان، ما هنوز در حال کشف چیزهای بیشتری هستیم. اتاق نشیمن متنوع با مبل مخملی زرد، نماد اتاق نشیمن. خانه زیبا / برنت داربی

حمل اثاثیه در اصفهان این فضا اخیراً دستخوش تغییرات تابستانی شده است. اما ویمبورن وایت فارو و بال را برای دیوارها انتخاب کرد تا پس‌زمینه‌ای آرام و خنثی برای یافته‌های التقاطی خود ایجاد کند. مبل هومسنس و میز قهوه گراهام اند گرین است.

اتاق نشیمن، نماد watfordpinterest مدرن بار بهترین اسباب کش؟

خانه زیبا / برنت داربی. کمد حمل اثاثیه منزل در اصفهان لباس عتیقه ای است که در فرانسه یافت می شود. این آینه بزرگ 15 سال پیش از بازار پورتوبلو آمده و به همراه خانواده جابجا شده است. فرش از La Redoute است.

 1. ناهارخوری
 2. نماد علاقه منطقه غذاخوری اما روسی
 3. خانه زیبا / برنت داربی

این اتاق که با رنگ‌های سفید ویمبورن و مدرن بار اینکارا نقاشی شده است، قلب خانه است. این زوج از خانه برای خرید میز و صندلی استفاده کردند. نماد قفسه کتاب pinterest که به‌عنوان توپ‌های فاررو برای رستوران نقاشی شده است. خانه زیبا / برنت داربی. از این میز برای همه چیز از شام خانوادگی بزرگ و کاردستی گرفته تا تکالیف بچه ها استفاده کنید.

آشپزخانه | یکی از بخش های مهم زمان حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 • نماد پینترست آشپزخانه آبی و سفید سرمه ای با لوستر
 • خانه زیبا / برنت داربی
 • بسته بندی اثاثیه منزل دراصفهان

اتاق هنوز هم طبقات و کابینت های اصلی خود را دارد و حمل اثاثیه منزل در اصفهان به رنگ آبی سفت است. اِما یک تخته برش مستقل از IKEA برای ذخیره سازی بیشتر اضافه کرد. صندلی کرم Eames در eBay پیدا شد. سالن نماد راهرو آبی کم رنگ با کف کاشی کاری شده ویکتوریایی. خانه زیبا / برنت داربی. اتاق بیضی آبی توسط Farrow & Ball دیوارهای سالن را تزئین می کند و مکمل کاشی های اصلی مینتون روی زمین است. کارهای چوبی روی نرده نقاشی شده است. کابینت ها Atkin & Thyme با نقاشی از فروشگاه Graham & Green outlet.

 1. فرود آمدن
 2. بلو ریفرود با آیکون نشیمنگاه طولانی طلایی قدیمی
 3. خانه زیبا / برنت داربی

در زیر صندلی‌های استراحت قدیمی دیواری از حمل اثاثیه در اصفهان عکس‌های قدیمی و جدید وجود دارد که از بازارهای کثیف و فروش چکمه‌های خودرو به‌جا مانده است. حمام حمام با پانل آبی دریایی با نماد حمام مستقل صورتی. این زوج وان اصلی را نگه داشتند و آن را با رنگ صورتی Rust-Oleum رنگ کردند. نیک پس از مطالعه یک ویدیوی YouTube، سخت افزار را به روز کرد. با کاغذ دیواری House of Hackney روی دیوارهای خود بیانیه ای بنویسید. کف اتاق سیاه رنگ شده بود. کابینت ها از Graham & Green خریداری شده اند.

شکل 2 حمل اثاثیه در اصفهان

3 مورد اول حمل اثاثیه منزل دراصفهان باید رعایت کنید!

 • اتاق خواب اصلی
 • اتاق خواب با تصویر زمینه فلزی توپ فارو نماد علاقه مندی
 • خانه زیبا / برنت داربی

این زوج یک طرح رنگی آرام را برای اتاق خواب خود انتخاب کردند. حمل اثاثیه منزل در اصفهان کاغذ دیواری Farrow & Ball، میز کنار تخت Nest است. اتاق خواب مهمان نماد اتاق خواب خاکستری تیره با لوستر و ملحفه های روکش شده. خانه زیبا / برنت داربی این اتاق در طبقه بالای خانه روشن و مطبوع است، بنابراین این زوج تصمیم گرفتند حمل اثاثیه در اصفهان کمی رنگ عمیق و اشباع را تزریق کنند. اما می‌گوید: «ما می‌خواستیم ظاهری مجلل ایجاد کنیم که تاریک و دنج باشد، بنابراین با رنگ‌آمیزی  modernbaarکامل پیش رفتیم.» دیوارها و سقف با رنگ آبی Inchyra توسط Farrow & Ball، مبلمان John Lewis & Partners، روکش لحاف پایین از لیبرتی است. .

اتاق خواب ریکو باید در حمل اثاثیه در اصفهان مراعات شود؟

اتاق خواب کودکان با کاغذ دیواری چاپ نخل گرمسیری و نمادهای زردرنگ canopypinterest

 1. خانه زیبا / برنت داربی
 2. این صندلی از خانواده به ارث رسیده است.
 3. خانه زیبا را در TikTok و Instagram دنبال کنید.

در مقالات قبلی و بعدی ما در مورد حمل اثاثیه منزل در اصفهان بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد. پس همواره با ما همراه باشید تا به شما کمک کنیم بتوانید بهترین ها را با ما تجربه کنید. همچنین به شما کمک میکنیم که اتفاقات بی نظیری برای شما رقم بخورد.

لا تعليق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *