حمل اثاث در اصفهان

حمل اثاث در اصفهان modernbaar


عنوان 12 اقدام مهم حمل اثاثیه منزل در اصفهان به همراه کارتن!
نویسنده علیرضا براتی
دپارتمان عالی و عالی
مدت زمان مطالعه حدود 7 دقیقه
تعداد کلمات 657 کلمه

 

فهرست مطالب:

کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان که باید زمان بسته بندی باشد؟

کارتن های رگال دار که در حمل اثاث در اصفهان کدامند؟

استفاده از کارتن 3 لایه برای بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان!

 

فهرست تصاویر:

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2 حمل اثاث در اصفهان

کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان که باید زمان بسته بندی باشد؟

قبل و بعد: خانه ییلاقی بدون سقف که به فضای زندگی لوکس حمل اثاثیه منزل در اصفهان مدرن تبدیل شده است. خودشه…

  • توسط ELLIS COCHRANE تاریخ انتشار: 17 دسامبر 2022
  • نماد pinterest بازسازی آشپزخانه DIY کلبه
  • کارتن های 5 لایه مورد استفاده زمان بسته بندی اثاثیه

شما هرگز فکر نمی کنید که این توده آوار و آجر چنین فضای مدرن و مجللی را ایجاد کند، اما این دقیقاً همان چیزی است که کلر (@that_house_with_the_pink_door) علاقه مند به دکوراسیون داخلی و اینفلوئنسر اینستاگرام با ساخت خود به آن دست یافته است. اگرچه کلر و خانواده اش در ابتدا این خانه ییلاقی را در سال 2017 خریداری کردند، حمل اثاث در اصفهان اما کار سخت در سال 2020 – در زمان قرنطینه آغاز شد. خانه ما در واقع کاملاً خودساخته بود. پایه‌های خانه‌های ییلاقی اولیه برای حمایت از یک خانه کامل بسیار کم عمق بود، و باعث شد که خانه ییلاقی را خراب کنیم و از نو شروع کنیم. ما در 20 مارس 2020، زمانی که مدارس روزانه در بریتانیا بسته شدند، نقل مکان کردیم. کلر به شرکت بی نظیر برنج جامد The Foundryman گفت، فقط چند روز قبل از اعلام اولین قرنطینه وارد شوید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان modernbaar

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

کارتن های رگال دار که در حمل اثاث در اصفهان کدامند؟

بیشتر از HOUSE BEAUTIFUL بازسازی یک اتاق: تغییر دکوراسیون آشپزخانه در ساری. ویدیوی قبلی مکث ویدیو حمل اثاثیه منزل دراصفهان بعدی باصدا کردن. زمان فعلی 0:02 زمان باقی مانده -6:29 پخش تمام صفحه. تماشا کنید: بازسازی اتاق: بازسازی آشپزخانه در ساری اما این باعث نشد که کلر نتواند خانه رویایی خود را بسازد.

کلر سبک خود را به عنوان “صنعتی نرم” توصیف می کند، که به طور ظریف بافت های نرم تر را با مواد صنعتی بیشتر جفت می کند تا فضاها گرم تر حمل اثاث در اصفهان و جذاب تر شوند. در آشپزخانه، ترکیب کابینت‌های تیره با دستگیره‌ها و دستگیره‌های برنجی رنگارنگ و کف‌پوش‌های آمتیکو از جنس شاه ماهی روشن، مطمئناً جلوه‌ای را به دست می‌آورد.

حمل اثاث در اصفهان

حمل اثاث در اصفهان modernbaar

شکل 2 حمل اثاث در اصفهان

استفاده از کارتن 3 لایه برای بسته بندی اثاثیه منزل در اصفهان!

کلر می‌گوید: «می‌دانستم که دستگیره‌های برنجی می‌خواهیم، حمل اثاثیه منزل در اصفهان ​​زیرا من گرمای برنج را نسبت به رنگ کروم/نقره‌ای دوست دارم». ما با افزودن آیتم‌ها/رنگ‌ها/الگوهایی که برای ما جذاب هستند شخصیت می‌افزاییم – به جای اینکه فقط از روندها پیروی کنیم. من احساس نمی‌کنم همه چیز باید مطابقت داشته باشد – گاهی اوقات الگوها یا رنگ‌های متناقض یا موارد غیرمنتظره می‌توانند تاثیر مشابهی داشته باشند. کلبه DIY آشپزخانه نماد وقتی نوبت به توصیه اصلی کلر برای همکارهای خود یا کسانی که قصد بازسازی خانه. خود را دارند می‌رسد، او می‌گوید: «قبل از تصمیم‌گیری بزرگ (اگر می‌توانید) در این فضا زندگی کنید» و از همه می‌خواهد که از روند پیروی نکنند.

“روی کف‌ها و میزها سرمایه‌گذاری کنید، اینها چیزهایی هستند که با عجله تغییر نمی‌دهید. حمل اثاث در اصفهان سعی کنید رنگ‌ها و اقلام را راحت‌تر تغییر دهید. سازماندهی کنید! اگر 12 ماه است از چیزی استفاده نکرده‌اید، احتمالاً به آن نیاز ندارید! بازیافت کنید. ، تعدادی از کتاب های مبلمان/گلدان/میز قهوه مورد علاقه من در مغازه های خیریه پیدا شده است. او همچنین فاش کرد: “هر چیزی را که در اینستاگرام می خوانید باور نکنید – هیچ کس بچه ندارد / تعهدات کاری دارد / همیشه در خانه های تمیز زندگی می کند.” به دنبال الهام هستید؟ عکس های قبل و بعد را در زیر ببینید.

لا تعليق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *